logo_mobile

Rozwijamy przyszłość w sektorze kolejowym i przemysłowym. Jesteśmy liderem w dostarczaniu koparek dwudrogowych oraz innowacyjnych rozwiązań dla utrzymania ruchu i pojazdów szynowych. Nasza pasja to nie tylko kolej – tworzymy innowacje dla budownictwa, przemysłu, branży militarnej i motoryzacji. Dołącz do naszego zespołu, gdzie innowacyjność spotyka się z możliwościami kreowania przyszłości.

Rozwijamy przyszłość w sektorze kolejowym i przemysłowym. Jesteśmy liderem w dostarczaniu koparek dwudrogowych oraz innowacyjnych rozwiązań dla utrzymania ruchu i pojazdów szynowych. Nasza pasja to nie tylko kolej - tworzymy innowacje dla budownictwa, przemysłu, branży militarnej i motoryzacji. Dołącz do naszego zespołu, gdzie innowacyjność spotyka się z możliwościami kreowania przyszłości.

OFERTY PRACY

IH SYSTEMS Sp. z o.o. dostarcza koparki dwudrogowe oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie utrzymania ruchu oraz pojazdów szynowych. Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

• wycinanie/wypalanie elementów stalowych
• szlifowanie
• spawanie
• prace mechaniczne

Wymagania:

• ukończony kurs spawania MAG (książeczka spawacza)
• znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie w pracy na warsztacie mechanicznym
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę + atrakcyjne wynagrodzenie
• prywatną opiekę medyczną
• kartę Multisport
• karty okolicznościowe i jubileuszowe
• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYPEŁNIJ FORMULARZ REKRUTACYJNY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "IH SYSTEMS" sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 6, 87-100 Toruń, KRS 0000717395
    w celach rekrutacji.

    żarówka
    IH Systems Sp. z o.o. | 87-100 Toruń, ul. Wapienna 6 | NIP 8792698841 | REGON 369434095
    email: sales@ihsystems.pl, info@ihsystems.pl | | tel.: +48 22 108 99 99 | DANE OSOBOWE | POLITYKA JAKOŚCI
    DISCLAIMER; no rights can be derived from this information, as changes and errors do may occur