logo_mobile

cost reduction

Obniżenie kosztów eksploatacji

Spalanie czystszego paliwa zmniejsza koszty utrzymania silnika, eliminując awarie związane z paliwem i poprawiając ogólne osiągi silników Diesla.

fuel active

Obniżenie kosztów konserwacji

Spalanie czystszego paliwa zapobiega zapychaniu się filtrów paliwa i uszkodzeniom pomp paliwowych, dzięki czemu skraca czas przestoju silnika i obniża koszty konserwacji.

reduce components

Ograniczenie wymian poszczególnych podzespołów

Spalanie czystszego paliwa zwiększa żywotność wtryskiwaczy paliwa, pomp paliwowych i filtrów paliwa.

co2 reduction

Zmniejszenie szkodliwych emisji

Spalanie czystszego paliwa sprawia, że silniki Diesla emitują mniejsze ilości dwutlenku węgla.

fuel efficiency

Zmniejszenie zużycia paliwa

Spalanie czystszego paliwa poprawia jego wydajność, dzięki czemu z każdy litr przekłada się na lepsze osiągi.

fuel break

Zapobieganie awariom związanym z paliwem

Spalanie czystszego paliwa chroni wtryskiwacze paliwa i przedłuża żywotność silników Diesla.

CECHY PRODUKTU

fuel active

Łatwy montaż

Nasi wykwalifikowani technicy są w stanie zamontować unikalny system FuelActive w czasie krótszym niż jedna godzina. Montaż jest stosunkowo prosty. Można go wykonać poprzez wyjęcie zbiornika paliwa, ale nie jest to konieczne. Dzięki prostej wymianie rury wychwytującej paliwo znacznie poprawiamy proces podawania nieskażonego paliwa do silnika.
Standardowy sposób montażu można zobaczyć tutaj 

Odporność

FuelActive sprawdza się niemal w każdych warunkach, od mroźnych stoków Himalajów po pustynne wydmy w regionie subsaharyjskim. Pracuje wydajnie w ekstremalnych temperaturach i w prawie wszystkich regionach. Systemy FuelActive dostarczają 4000 litrów oleju napędowego na godzinę i spełniają wysokie wymagania stawiane przez przybrzeżne łodzie motorowe.
fuel active
fuel active

Doskonalenie jakości produkcji

System FuelActive jest produkowany zgodnie z bardzo wysokimi standardami. Posiada certyfikat ISO 9001. Do jego konstrukcji użyto podzespoły wykonane ze stali i tworzyw sztucznych, ponieważ są one odporne na paliwa węglowodorowe, takie jak olej napędowy, benzyna i nafta. Został on poddany szczegółowym testom eksploatacyjnym i niezależnie przetestowany przez firmę filtrującą posiadającą certyfikat TS16949.

Brak prac konserwacyjnych

Po zamontowaniu system FuelActive nie wymaga żadnych prac konserwacyjnych. Zanieczyszczenia gromadzące się na dnie zbiornika paliwa są usuwane podczas planowanych procedur konserwacyjnych.
fuel active

Uniwersalne zastosowanie

Podzespoły systemu FuelActive umieją sprostać codziennych wymaganiom stawianym przez szeroką gamę paliw, w tym benzyny, nafty, adBlue i inne. Systemy FuelActive pasują do standardowych zbiorników paliwa, a jednocześnie są niezwykle uniwersalne. Mogą być przystosowane do pracy w zbiornikach paliwa o nietypowym kształcie.
fuel active
fuel active

Wysoka jakość w dobrej cenie

System FuelActive obniża nie tylko koszty długoterminowe, lecz także codzienne koszty eksploatacji, dzięki czemu koszt zakupu zwraca się z nawiązką w okresie jego użytkowania.

FAQ

System FuelActive to wygodne bezobsługowe rozwiązanie, które nie wymaga wymiany. Zaleca się przeprowadzanie okresowych (corocznych) przeglądów w celu upewnienia się, że nie została w żaden sposób naruszona integralność systemu.

System FuelActive działa skutecznie w paliwach węglowodorowych, w tym w oleju napędowym, benzynie i paliwie lotniczym. Stosowanie systemu FuelActive przynosi korzyści wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie przerwania pracy z powodu zanieczyszczenia paliwa.

Jedną z najlepszych cech systemu FuelActive jest brak wymagań konserwacyjnych po zamontowaniu. Ponadto nasi technicy w ramach planowanych procedur konserwacyjnych usuwają zanieczyszczenia gromadzące się na dnie zbiornika.

Montaż systemu FuelActive zajmuje niewiele czasu i jest procesem nieinwazyjnym. Nasi technicy są w stanie zainstalować system FuelActive bez konieczności wyjmowania zbiornika paliwa. Po prostu zastępują dotychczasową rurę wychwytującą paliwo naszym opatentowanym systemem. W większości przypadków kompletna wymiana może być wykonana w czasie krótszym niż jedna godzina.

branże

KOPARKI DWUDROGOWE
MASZYNY I OSPRZĘTY DLA KOLEJNICTWA

żarówka
IH Systems Sp. z o.o. | 87-100 Toruń, ul. Wapienna 6 | NIP 8792698841 | REGON 369434095
email: sales@ihsystems.pl, info@ihsystems.pl | | tel.: +48 22 108 99 99 | DANE OSOBOWE | POLITYKA JAKOŚCI
DISCLAIMER; no rights can be derived from this information, as changes and errors do may occur
IH Systems Sp. z o.o. | 87-100 Toruń, ul. Wapienna 6 | NIP 8792698841 | REGON 369434095
email: sales@ihsystems.pl, info@ihsystems.pl | | tel.: +48 22 108 99 99 | DANE OSOBOWE | POLITYKA JAKOŚCI
DISCLAIMER; no rights can be derived from this information, as changes and errors do may occur