systemy podnośników
dla warsztatów kolejowych
systemy podnośników
dla warsztatów kolejowych

Systemy podnośników kolumnowych WINDHOFF charakteryzują się solidną, mocną konstrukcją, która w pełni spełnia wymagania w trudnych warunkach kolejowych. Systemy podnośników kolumnowych spełniają wszystkie powszechne normy bezpieczeństwa EN 1493, a także dodatkowe wymagania Deutsche Bahn.

Konstrukcje i zakresy systemów podnośników kolumnowych można zestawiać indywidualnie zgodnie z profilem wymagań. Wydajność dla każdego podnośnika wynosi od 10 do 60 ton.

Podnośniki pojazdów WINDHOFF (podpodłogowe) upraszczają podnoszenie wieloczęściowych pojazdów szynowych. Cała technologia podnoszenia jest osadzona we wgłębieniach w podłodze hali. W obniżonym położeniu zapewnia łatwo dostępną, bezprogową powierzchnię roboczą.

wyposażenia specjalistyczne
dla warsztatów kolejowych
wyposażenia specjalistyczne
dla warsztatów kolejowych

Baza wiedzy specjalistycznej w dziedzinie wyposażenia warsztatu obejmuje oprócz technologii maszyn (jak np.: systemów podnoszenia (podnośników), platform roboczych, obrotnic, stanowisk pomiarowych wózków, zmieniaczy wózków, wag obciążenia kół, urządzeń do obracania zestawu kołowego, urządzeń do wymiany zestawu kołowego i platform przenoszących) także planowanie i monitorowanie złożonych projektów konstrukcyjnych.

Dzięki dobrze wyszkolonym technikom i inżynierom WINDHOFF jest w stanie oferować w tym zakresie usługi i szkolenia na całym świecie.